Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Akcesoria i Przybory 

Marzeniem wielu młodych dziewczyn, było i jest zostanie fryzjerką. Niektóre jednak uznają to za zadanie zbyt trudne i odpuszczają. Jest jednak wiele takich, które w pełni poświęcają się pasji i dzięki temu potrafią z włosami czynić cuda. Wiele rzeczy jednak udaje się sprawnie zrobić, tylko dzięki temu, że jest dostęp do odpowiednich akcesoriów i przyborów fryzjerskich.

Co jest niezbędne dla fryzjera?

Niektórzy zapewne nawet nie zdają sobie sprawy, jak wiele małych elementów jest ważnych w wyposażeniu każdego salonu fryzjerskiego. Jeśli jako jedyne przybory, fryzjerka używa pelerynę i nożyczki, a czasem folię aluminiową, to lepiej jest taki salon omijać, ponieważ przebija się przez niego ogromny brak profesjonalizmu. Natomiast dzięki takim miejscom, jak hurtownia fryzjerska, czy też odpowiedni sklep fryzjerski, każdy salon może wreszcie skorzystać z oferty akcesoriów fryzjerskich, które bardzo ułatwiają codzienną pracę.


Akcesoria fryzjerskie, które są niezbędne w każdym salonie fryzjerskim, rzucą się na pewno każdemu w oczy, już podczas przeglądania oferty takiego miejsca, jak hurtownia fryzjerska. Jeśli ktoś nie jest pewien, co powinien wybrać, to niech po prostu przy każdym produkcie głęboko przemyśli, do czego mógłby go użyć, jak dzięki temu produktowi, może zapewnić klientowi lepszą jakość usługi. Oczywiście, przede wszystkim należy skorzystać z takich produktów, jak czepki, klipsy, klamry, wsuwki, czy też wałki, bądź papiloty.


Każdy element wyposażenia lokalu, w którym oferowane są usługi fryzjerskie, ma jakieś konkretne przeznaczenie i powinien być dobrany do oferty salonu. Jeśli taki fryzjer, oferuje choćby usługi farbowania włosów, to przede wszystkim powinien zaopatrzyć się w miski, pędzelki, wałki, pelerynę dla klienta, czy też fartuch dla samego fryzjera. W dużej mierze to właśnie odpowiednie pędzle odgrywają tu dużą rolę, ponieważ to właśnie one pomagają nakładać odpowiednią warstwę farby na włosy. Jeśli chodzi o karkówki bądź też peleryny, to oczywiście mają one przede wszystkim uchronić przed ubrudzeniem. Nie można oczywiście zapomnieć także o rękawiczkach, dzięki którym na rękach fryzjera nie pozostanie farba.


Na farbowaniu jednak usługi się nie kończą, a przy układaniu włosów, przydadzą się między innymi dozowniki, czy też inaczej mówiąc, rozpylacze do wody, gumki, szpilki, no i również siatki. Dla klientek, które zażyczą sobie kok, należy mieć przygotowane wypełnienie koków.
Jeśli w salonie fryzjerskim ktoś posiada uczniów, to warto zadbać o modele treningowe dla nich. Nie bez znaczenia są również lustra fryzjerskie, które stale pozwalają na obserwację efektów. Nie należy oczywiście zapomnieć o tym, by po pracy posprzątać, a więc warto zakupić miotły i kije.

Czepki fryzjerskie i karkówki fryzjerskie w praktyce

Czy wiesz, że klient wymaga od Ciebie maksimum profesjonalizmu i przede wszystkim odpowiedniego sprzętu? Czepki fryzjerskie to podstawa w przypadku w pracy z włosami dłuższymi, a także klipsy fryzjerskie. Narzędzia tego typu znacząco ułatwiają pracę z fryzurami. Dodatkowo warto przemyśleć zakup lepszej jakości fartuchów fryzjerskich, które Twoim klientom pozwolą spędzić parę przyjemnych chwil w fotelu. Wyobraź sobie, że wystarczy kilka peleryn fryzjerskich, a także profesjonalnych misek fryzjerskich np. z czarnego szkła, aby każdy kto przyjdzie skrócić włosy zauważył, że ma do czynienia z salonem wyróżniającym się nieco w swojej branży.

Dozowniki fryzjerskie, pędzelki fryzjerskie i inne akcesoria w zastosowaniu praktycznym

Czy wiesz co przyda Ci się w we własnym salonie fryzjerskim? Nie? Świetnie! Jeśli poszukujesz artykułów, które w 100% sprawdzą się w Twoim wypadku, to możesz wypróbować pędzle fryzjerskie z naszej oferty, które zakupisz wedle rozmiarów pod własne preferencje. Dodatkowo możesz zaopatrzyć się w szerokie spektrum niezbędnych sprzętów pokroju peleryn fryzjerskich lub wsuwek fryzjerskich. Przede wszystkim zastanów się nad rozszerzeniem swoich artykułów o wielofunkcyjne klipsy fryzjerskie, a także praktyczne dozowniki fryzjerskie. Pamiętaj, że zawsze konieczny jest nie tylko zakup produktów tylko i wyłącznie pod preferencje klientów. Wyobraź sobie, że Ty również powinieneś dokonywać wyborów, które Tobie właśnie ułatwią pracę. Tutaj w pierwszej kolejności z perspektywy klienta ważne będą karkówki fryzjerskie, z Twojej natomiast miski fryzjerskie.

Hurtownia fryzjerska gdzie kupisz wszystko co potrzebne!

W naszym asortymencie zakupisz idealne wyposażenie zarówno do nowego, jak i salonu stylizacji fryzur z prawdziwą renomą. Potrzebujesz pędzli fryzjerskich bądź fartuchów fryzjerskich? Wystarczy, że skorzystasz z naszej rozbudowanej oferty. W sklepie znajdziesz każdy niezbędny Ci w pracy produkt pokroju dozowników fryzjerskich bądź drobniejszych pędzelków fryzjerskich. Pracujesz w branży od dawna i wiesz co konkretnie jest Ci potrzebne? Doskonale! Przetestuj artykuły sprowadzane od różnych producentów. W naszej ofercie odnajdziesz klipsy fryzjerskie i czepki fryzjerskie praktycznie dowolnej marki. Sprawdź i wybierz coś bezpośrednio pod siebie! Pamiętaj, że dobra hurtownia fryzjerska ma zawsze właśnie to czego Ty potrzebujesz!