DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Akcesoria i Przybory 

Marzeniem wielu młodych dziewczyn, było i jest zostanie fryzjerką. Niektóre jednak uznają to za zadanie zbyt trudne i odpuszczają. Jest jednak wiele takich, które w pełni poświęcają się pasji i dzięki temu potrafią z włosami czynić cuda. Wiele rzeczy jednak udaje się sprawnie zrobić, tylko dzięki temu, że jest dostęp do odpowiednich akcesoriów i przyborów fryzjerskich.


Co jest niezbędne dla fryzjera?


Niektórzy zapewne nawet nie zdają sobie sprawy, jak wiele małych elementów jest ważnych w wyposażeniu każdego salonu fryzjerskiego. Jeśli jako jedyne przybory, fryzjerka używa pelerynę i nożyczki, a czasem folię aluminiową, to lepiej jest taki salon omijać, ponieważ przebija się przez niego ogromny brak profesjonalizmu. Natomiast dzięki takim miejscom, jak hurtownia fryzjerska, czy też odpowiedni sklep fryzjerski, każdy salon może wreszcie skorzystać z oferty akcesoriów fryzjerskich, które bardzo ułatwiają codzienną pracę.


Akcesoria fryzjerskie, które są niezbędne w każdym salonie fryzjerskim, rzucą się na pewno każdemu w oczy, już podczas przeglądania oferty takiego miejsca, jak hurtownia fryzjerska. Jeśli ktoś nie jest pewien, co powinien wybrać, to niech po prostu przy każdym produkcie głęboko przemyśli, do czego mógłby go użyć, jak dzięki temu produktowi, może zapewnić klientowi lepszą jakość usługi. Oczywiście, przede wszystkim należy skorzystać z takich produktów, jak czepki, klipsy, klamry, wsuwki, czy też wałki, bądź papiloty.


Każdy element wyposażenia lokalu, w którym oferowane są usługi fryzjerskie, ma jakieś konkretne przeznaczenie i powinien być dobrany do oferty salonu. Jeśli taki fryzjer, oferuje choćby usługi farbowania włosów, to przede wszystkim powinien zaopatrzyć się w miski, pędzelki, wałki, pelerynę dla klienta, czy też fartuch dla samego fryzjera. W dużej mierze to właśnie odpowiednie pędzle odgrywają tu dużą rolę, ponieważ to właśnie one pomagają nakładać odpowiednią warstwę farby na włosy. Jeśli chodzi o karkówki bądź też peleryny, to oczywiście mają one przede wszystkim uchronić przed ubrudzeniem. Nie można oczywiście zapomnieć także o rękawiczkach, dzięki którym na rękach fryzjera nie pozostanie farba.


Na farbowaniu jednak usługi się nie kończą, a przy układaniu włosów, przydadzą się między innymi dozowniki, czy też inaczej mówiąc, rozpylacze do wody, gumki, szpilki, no i również siatki. Dla klientek, które zażyczą sobie kok, należy mieć przygotowane wypełnienie koków.
Jeśli w salonie fryzjerskim ktoś posiada uczniów, to warto zadbać o modele treningowe dla nich. Nie bez znaczenia są również lustra fryzjerskie, które stale pozwalają na obserwację efektów. Nie należy oczywiście zapomnieć o tym, by po pracy posprzątać, a więc warto zakupić miotły i kije.