DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Żyletki, Brzytwy, Tempery, Noże Chińskie 

Zestaw narzędzi fryzjerskich to naprawdę pokaźna kolekcja, którą należy zebrać, by móc dobrze obsłużyć swoich klientów. Od kiedy usługa barberska stała się coraz popularniejsza, fryzjerzy i barberzy musieli również zadbać o to, by w tym kierunku również mieć jak najlepsze narzędzia.


Salon barberski – co do golenia brody?


Jeśli już mówimy o usługach barberskich, to przede wszystkim skupiają się one na goleniu bród, a także na ich stylizacji. W tym celu, przede wszystkim barber musi zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia, taki jak na przykład brzytwa do golenia, temper fryzjerski, czy też profesjonalny nóż chiński. Wybór odpowiednich przyrządów do golenia oczywiście zależy od fryzjera, jego umiejętności, a także po prostu tego, czym lepiej mu się pracuje. Zawsze jednak warto wybierać te przyrządy, które są jak najwyższej jakości.


Brzytwy do golenia, czy sam temper fryzjerski i profesjonalny nóż chiński, to na pewno przedmioty, które mogą zakupić w hurtowni fryzjerskiej Poniks i właśnie w takim miejscu warto szukać odpowiednich przyrządów dla siebie. Jest to gwarancja, że zakupione wyposażenie będzie typowo przygotowane właśnie pod takie zadania, jak golenie brody.


Brzytwa do golenia musi być jak najwyższej jakości, a także powinna być jak najostrzejsza. Golenie brzytwą jest bardzo skuteczne, oczywiście o ile taka brzytwa do golenia jest w odpowiednich rękach. Brzytwa do golenia barberska fryzjerska powinna jednak spełniać nieco więcej wymagań, niż samo to, by była ostra. Dobra brzytwa powinna również nie tępić się, pod wpływem gorąca, na co należy uważać, a także być odporna na różne substancje chemiczne. Jeśli ktoś zamierza dbać samodzielnie o swoją brodę, to warto po prostu postawić na takie przedmioty, jak klasyczna maszynka na żyletki, jednak jeśli ktoś wie, jak obsługiwać coś takiego, jak brzytwy do golenia, to właśnie taki wybór może okazać się najtrafniejszym.


Do golenia stylizacji mogą służyć naprawdę przeróżne przedmioty. Tempera z grzebieniem, brzytwy do golenia, czy po prostu klasyczna maszynka na żyletki, to różne urządzenia, które można wykorzystywać na różne sposoby. Każde z tych urządzeń ma swoje cechy charakterystyczne, które przeważają nad innymi. Warto jednak wiedzieć, które są najskuteczniejsze i najlepiej sprawdzą się w wybranych sytuacjach, szczególni w salonach barberskich.