Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Żyletki, Brzytwy, Tempery, Noże Chińskie 

Wyposaż swój salon w dodatkowe brzytwy barberskie do golenia brody!


Wbrew pozorom wiele salonów fryzjerskich poza standardowymi brzytwami na żyletki wykorzystuje również noże chińskie. W zasadzie oba te rozwiązania pozwalają idealnie dopasować się do naszego klienta. Każde narzędzie posiada swoją własną charakterystykę, a przez to nadaje się do zupełnie innych zastosowań. W przypadku brzytwy do golenia jest to przedmiot konieczny w każdym salonie fryzjerskim, który poza cięciem włosów oferuje również usługi związane z pielęgnowaniem brody. Brzytwy na żyletki to rozwiązanie niezwykle popularne, jednak o wiele bardziej specjalistyczny będzie zakup noża chińskiego lub profesjonalnej brzytwy barberskiej do golenia brody.


Czy wiesz jak bardzo noże chińskie i brzytwy do golenia brody ułatwiają pracę z zarostem?


Wbrew pozorom tylko i wyłącznie typowe salony barberskie decydują się na zakup brzytew do twarzy. Jest to bardzo duży błąd, gdyż niejednokrotnie pozwalają one również zdecydowanie bardziej precyzyjnie podejść do pielęgnowania fryzury. Przykładowo przedziałek nie musi być wygalany trymerem. Ostrze bardzo często pozwala na uzyskanie równie precyzyjnych wzorów. Ponadto nie ma lepszych narzędzi niż trymer w asyście dobrze dobranego noża chińskiego lub brzytwy do brody.


Które brzytwy do golenia twarzy są warte uwagi?


Praca związana z modelowaniem włosów na brodzie potrzebuje zastosowania odpowiednich narzędzi. Brzytwa do golenia brody to zaraz obok trymera i nożyczek do strzyżenia najważniejsze akcesoria ułatwiające kompleksową obsługę klienta. W naszym sklepie masz dostęp do szerokiego spektrum noży chińskich i brzytew na żyletki, które mają bardzo uniwersalną charakterystykę. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz zarówno specjalistyczne akcesoria fryzjerskie, jak i specjalistyczne brzytwy do golenia twarzy, które znacznie skrócą i pozwolą Ci uzyskać zdecydowanie lepsze efekty w Twojej codziennej pracy. Nożyczki fryzjerskie do cieniowania mają zupełnie inne zastosowanie niż nożyczki fryzjerskie do cięcia na długość.


Brzytwa barberska do golenia brody czy nóż chiński?


Wybór niestety uzależniony pozostaje tylko i wyłącznie od Twoich indywidualnych preferencji. W tym aspekcie brzytwa do golenia brody jest podstawowym narzędziem pracy. Ponadto będzie ona stosowana komplementarnie do trymera. Dlaczego więc nie wykorzystać noża chińskiego podobnie? Bogata gama akcesoriów do pracy z włosami pozwala na uzyskanie jeszcze bardziej ciekawych efektów. Dobrze wyposażony salon stanowi gwarancję zadowolenia ze strony klienta.

Zestaw narzędzi fryzjerskich to naprawdę pokaźna kolekcja, którą należy zebrać, by móc dobrze obsłużyć swoich klientów. Od kiedy usługa barberska stała się coraz popularniejsza, fryzjerzy i barberzy musieli również zadbać o to, by w tym kierunku również mieć jak najlepsze narzędzia.


Salon barberski – co do golenia brody? Brzytwa barberska?


Jeśli już mówimy o usługach barberskich, to przede wszystkim skupiają się one na goleniu bród, a także na ich stylizacji. W tym celu, przede wszystkim barber musi zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia, taki jak na przykład brzytwa do golenia, temper fryzjerski, czy też profesjonalny nóż chiński. Wybór odpowiednich przyrządów do golenia oczywiście zależy od fryzjera, jego umiejętności, a także po prostu tego, czym lepiej mu się pracuje. Zawsze jednak warto wybierać te przyrządy, które są jak najwyższej jakości.


Brzytwy do golenia, czy sam temper fryzjerski i profesjonalny nóż chiński, to na pewno przedmioty, które mogą zakupić w hurtowni fryzjerskiej Poniks i właśnie w takim miejscu warto szukać odpowiednich przyrządów dla siebie. Jest to gwarancja, że zakupione wyposażenie będzie typowo przygotowane właśnie pod takie zadania, jak golenie brody.


Brzytwa do golenia musi być jak najwyższej jakości, a także powinna być jak najostrzejsza. Golenie brzytwą jest bardzo skuteczne, oczywiście o ile taka brzytwa do golenia jest w odpowiednich rękach. Brzytwa do golenia barberska fryzjerska powinna jednak spełniać nieco więcej wymagań, niż samo to, by była ostra. Dobra brzytwa powinna również nie tępić się, pod wpływem gorąca, na co należy uważać, a także być odporna na różne substancje chemiczne. Jeśli ktoś zamierza dbać samodzielnie o swoją brodę, to warto po prostu postawić na takie przedmioty, jak klasyczna maszynka na żyletki, jednak jeśli ktoś wie, jak obsługiwać coś takiego, jak brzytwy do golenia, to właśnie taki wybór może okazać się najtrafniejszym.


Do golenia stylizacji mogą służyć naprawdę przeróżne przedmioty. Tempera z grzebieniem, brzytwy do golenia, czy po prostu klasyczna maszynka na żyletki, to różne urządzenia, które można wykorzystywać na różne sposoby. Każde z tych urządzeń ma swoje cechy charakterystyczne, które przeważają nad innymi. Warto jednak wiedzieć, które są najskuteczniejsze i najlepiej sprawdzą się w wybranych sytuacjach, szczególni w salonach barberskich.