Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Akcesoria Barberskie 

Coraz więcej mężczyzn zaczyna się również farbować, czy to dlatego, by ukryć siwiznę, czy też po prostu, by zmienić kolor włosów. Jeśli robisz to pierwszy raz, to może skorzystasz z takiego produktu, jak półtrwała koloryzacja dla brody, wąsów i włosów dla mężczyzn? Przekonaj się o tym, dlaczego warto korzystać właśnie z takich kosmetyków.


Salon fryzjerski to dość popularny pomysł na biznes w wielu polskich miastach. Fryzjer to osoba, która zawsze była przydatna i niezbędna i zawsze tak będzie. Przecież nasze włosy nigdy nie przestaną rosnąć, a więc musimy je przystrzyc i ustylizować. Jedyne co się zmienia, to możliwości dbania o włosy. Kiedyś fryzjer zajmował się każdym, od dziecka, poprzez starszą osobę, kobietę i mężczyznę. Ostatnimi czasy powstaje jednak coraz więcej zakładów barberskich.

Skąd moda na barberów?

Niektórzy pewnie zastanawiają się, skąd nagle tylu barberów wyrosło w ich okolicy. Odpowiedź jest bardzo prosta. Mężczyźni coraz częściej korzystają z usług specjalistów, którzy przede wszystkim odpowiadają za dbanie o włosy męskie i zarost. Niejednokrotnie w tradycyjnych salonach fryzjerskich, mężczyzna nie mógł liczyć na nic więcej, jak strzyżenie, nie mówiąc już o doradztwie, co do nowej fryzury. Jednak dzięki takim salonom, w których pracują barberzy, mężczyźni również mogą lepiej zadbać o swoje włosy.

Akcesoria barberskie

Akcesoria barberskie oferowane są przez specjalne punkty, takie jak sklep barberski, w którym prócz zwykłych akcesoriów fryzjerskich, można kupić wszystko, co przyda się przede wszystkim przy męskim strzyżeniu. Będą to więc przede wszystkim akcesoria do brody i włosów, od specjalnych nożyczek, przez grzebienie do brody, czy też substancje, które wpływają na lepszy stan włosów i brody. Akcesoria do brody pozwolą między innymi nadać jej wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd. Nie pozwól, by żyła ona własnym życiem, tylko spraw, by naprawdę wyróżniała się w tłumie i pokaż, że potrafisz o siebie zadbać.


Każda hurtownia online barberska będzie w stanie dostarczyć dość szybko wszystko, czego potrzebujesz, by dbać o męskie włosy i brody. Dotychczas być może wąsy i brody kojarzyły ci się z czymś nieprzyjemnym, szorstkim i drapiącym. Teraz jednak się to zmieni, ponieważ przy odpowiedniej dbałości, z brody powstanie naprawdę przyjemny obiekt.

Dlaczego warto wykorzystać specjalistyczne akcesoria do brody i włosów

Ze względu na wygodę pracy oraz precyzję, którą umożliwiają. Odpowiednio dopasowana klasyczna brzytwa do golenia pozwala niezwykle dokładnie modelować brodę, a także znajduje również zastosowanie przy nieco bardziej klasycznym cięciu fryzury. Dodatkiem do tego natomiast będzie również składany kieszonkowy grzebień do brody, który nie zajmuje dużo miejsca, a przy tym zmieści się praktycznie w każdym pasie z akcesoriami do brody i włosów. Ponadto można również umieścić go wygodnie w kieszeni i nie będzie on zawadzał w trakcie strzyżenia. Dobrym rozwiązaniem jest również postawienie na ujednoliconego sprzętu. W tym wypadku, jeśli zakupimy czarną brzytwę do golenia barberską, to idealnie bedzie prezentował się do tego rozpylacz do talku fryzjerskiego tego samego koloru oraz krzesła czy fotel.

Akcesoria barberskie to jednak nie tylko klasyczna brzytwa do golenia

Jak najbardziej jest to prawda, gdyż konieczne są również barber mask, a także akcesoria do brody. Katalog tych produktów jest niezwykle rozbudowany, dlatego warto wybierać wyłącznie te najbardziej uniwersalne, a przy tym nie kupować najtańszych wariantów. Dla przykładu klasyczna brzytwa do golenia posiada kilka różnych wariantów m.in. wielkościowych, a także pod względem klasy ostrości. W akcesoriach barberskich nie może zabraknąć również składanego kieszonkowego grzebienia do brody oraz klasycznego rozpylacza do talku fryzjerskiego, który zmiękczy strukturę włosa i ułatwi pracę z zarostem i fryzurą. Dla komfortu klienta niezbędny jest również zakup peleryny fryzjerskie barberskiej, która różni się od klasycznych modeli swoją długością oraz szerokością. Wyposażenie zakładu do strzyżenia bród jest zdecydowanie bardziej kosztowne niż w przypadku tradycyjnego salonu fryzjerskiego. Cena przekłada się jednak niewątpliwie na jakość, a w szczególności w przypadku samego ostrza, które dostępne jest np. w wersji czarnej brzytwy do golenia typowo barberskiego.

Jeśli ostrza to jedynie żyletki Derby premium

Głównie z tego względu, że marka zapewnia wysokiej klasy produkty, które ułatwią pracę z dowolnym typem zarostu oraz włosów. Akcesoria do brody dobrej jakości to podstawa, gdyż praca tego typu wymaga zdecydowanie większej precyzji. Chodzi o sam charakter włosa, który z perspektywy zarostu wymaga specjalistycznych akcesoriów barberskich. Peleryny fryzjerskie barberskie i wspomniane żyletki Derby premium stanowią absolutną konieczność przy świadczeniu usług.