Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Miotły i Kije 

W salonie fryzjerskim ważne jest nie tylko to, by dbać o klienta, lecz również zachowanie odpowiedniego poziomu czystości. Jednym z podstawowych narzędzi, które może się przydać, jest między innymi szczotka.


Czy rodzaj szczotki ma znaczenie?


Szczotka to element, na którym na pewno salony fryzjerskie chciałyby zaoszczędzić. Jednak czy warto? Oczywiście, zawsze można kupić zwykły kij do szczotki i końcówkę za kilka złotych, jednak jakie wtedy będą efekty zamiatania i ile tak naprawdę brudu i włosów pozostanie na ziemi? Dlatego też lepiej jest wydać kilka złotych więcej i kupić np. taką szczotę jak gumowa szczotka fryzjerska. Czy taka gumowa szczotka fryzjerska jest lepsza? Na pewno jest to wygodniejsze i estetyczniejsze rozwiązanie dla fryzjera, który będzie sprzątać po kliencie.
Gumowa szczotka eurostil a w zestawie kij do miotły eurostil, to połączenie, które pozwoli pozbyć się włosów z podłogi, bez większego problemu. Chyba każdy fryzjer dobrze wie, jak ciężko jest się pozbyć małych włosków, które są wszędzie na podłodze, a zwykłe miotły nie mogą ich aż tak dobrze zbierać. Dlatego też należy zdecydować się właśnie na taki zakup, jakim jest gumowa szczotka fryzjerska.


W czym guma jest lepsza od tradycyjnej szczotki fryzjerskiej? Przede wszystkim jest długotrwała i ciężko jest ją uszkodzić. Do tego włoski nie rozdwajają się i nie odkształcają łatwo, tylko równo przy sobie, zbierają wszelkie zanieczyszczenia z podłogi. Może niektórym fryzjerom się tylko zdaje, że klienci nie zwracają na to uwagi, ale jest wręcz przeciwnie. Kij do miotły eurostil to ważny element, który pomoże dobrze posprzątać po każdym kliencie.


Jeśli ktoś chce prócz takiej szczotki zadbać o jeszcze jeden ważny element, to warto zastanowić się nad kupnem takiego wyposażenia, jak gumowa szczota ubraniowa fryzjerska. Do czego może się ona przydać? Między innymi do pozbycia się włosów z ubrań, które naprawdę lubią się do nich przyczepiać. Gumowa szczota ubraniowa fryzjerska nie jest wielkim wydatkiem, a nawet oferowana dla klientów, którzy chcą oczyścić swoje ubrania z włosów, na pewno zostanie doceniona.