Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Pianki 

W naszym sklepie znajduje się bogata oferta pianek do włosów, które mają za zadanie utrwalenie wystylizowanej fryzury, ale także jednocześnie pielęgnowanie naszych włosów. Oferujemy pianki sprawdzonych i renomowanych marek, cieszących się popularnością w kraju i zagranicą. Nasze produkty używane są przez najlepsze salony fryzjerskie jak i przez indywidualnych klientów. Pianki, które oferujemy, łączą w sobie działanie utrwalające z pielęgnacyjnym z uwagi na ich składy bogate w składniki odżywcze.


Mocna pianka do układania włosów


Oferujemy pianki do włosów, które w sposób trwały modelują fryzurę sprawiając, że staje się ona trwała i odporna na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo bogate składy naszych pianek do modelowania włosów, sprawiają, że staja się one zadbane, odżywione oraz błyszczące. Ze względu na bogaty skład, pianki nie tylko modelują ale także pielęgnują włosy zostawiając je miękkie i wystylizowane. Pianki, które oferujemy charakteryzują się łatwością nakładania ze względu na swoją lekką konsystencję. Z uwagi na działanie antystatyczne, pianka do modelowania polecana jest przy każdej pogodzie do każdego rodzaju włosów, w tym kręconych, szczególnie podatnych na działanie czynników pogodowych.


Pianki unoszące włosy


Oprócz tradycyjnych pianek do modelowania włosów, proponujemy także niezwykle innowacyjny produkt o ulepszonej formule – pianka unosząca włosy. Łączy ona w sobie zalety stylizatora z funkcja dodania objętości przyklapniętym włosom. W sposób naturalny unosi ona włosy u nasady, zwiększając ich objętość i sprawiając że stają się one puszyste, a jednocześnie lśniące. Pianka unosząca włosy daje naturalny efekt, zabezpieczając fryzurę przed zniszczeniem oraz dodatkowo pielęgnując włosy niczym odżywka z uwagi na składniki w niej zawarte. Nasze pianki są wzbogacone o składniki, które można dopasować do indywidualnych potrzeb, pomagając odbudować strukturę włosów zniszczonych.


Pianki do modelowania włosów


Trendów w stylizacji włosów ciągle się zmieniają. Obecnie dysponujemy coraz szerszą gamą technik i produktów do dbania o nie. Pianki do włosów jednak to grupa kosmetyków, która nadal pozostaje w czołówce. W praktyce nie ma obecnie lepszego rozwiązania 2w1 niż porządna pianka do włosów. W praktyce mamy tu na myśli niezastąpiony kosmetyk, jakim jest kreatynowa pianka do włosów, która poza stylizacją dodatkowo wzmacnia strukturę każdego włosa. Podczas suszenia włosów możemy dzięki zastosowaniu takich środków od razu uzyskać pożądaną fryzurę. Ponadto pianka unosząca włosy nada im dodatkowo odpowiednią objętość. Czy wiesz jak stylizować fryzurę z użyciem pianki do modelowania włosów? Czym mocna pianka do modelowania włosów różni się od standardowej? Czy mocna pianka do układania włosów jest faktycznie warta uwagi? Dowiedz się właśnie tutaj!


Stylizacja włosów, podstawowe zasady i pianki do włosów


Pianki do włosów zazwyczaj to kosmetyków nieodłączny do suszarki oraz szczotki. W praktyce, gdy mamy proste włosy to warto zastosować piankę unoszącą włosy bądź mocną piankę do modelowania włosów. Następnie wgniatamy dłońmi i w ten sposób otrzymać możemy loki. Oczywiście trwa to chwilę i najładniejszą fryzurę osiągniemy pieszcząc detale. W praktyce jednak często poświęcić na to parę chwil, aby osiągnąć dobry efekt. Ponadto pianka do włosów może dać również odwrotny efekt, jeśli zostanie dobrze wykorzystana. Przykładowo, kreatynowa pianka do włosów pozwala osiągnąć mocniejsze rezultaty i z często kręconych włosów osiągnąć proste. Wystarczy wybrać odpowiednio mocną piankę do układania włosów, a następnie odpowiednio potraktować je suszarką oraz prostownicą. Nie zawsze się uda i trzeba ku temu nieco wprawy, jednak przy dobrze dobranej pielęgnacji piankach do włosów, jak najbardziej jest to możliwe.


Pianki do modelowania włosów a mocne pianki do układania włosów


W tym aspekcie zawsze konieczne jest dobranie produktu odpowiedniego pod własne preferencje. Mocne pianki do modelowania włosów mogą zbytnio obciążać fryzurę przez co będziesz np. czuć się niekomfortowo. Z kolei przy np. włosach bardziej kręconych zwykła pianka do modelowania włosów nie będzie skutecznym rozwiązaniem. Wszystko jednak zależy od Ciebie. Na rynku dostępnych jest szerokie spektrum produktów, więc bez większego problemu możesz wybrać pianki do włosów, które będą dopasowane do Ciebie. Jeśli masz cienkie i mało objętościowe włosy, wybierz piankę unoszącą włosy. Z kolei gdy twoje włosy są kręcone możesz skorzystać z pianki do modelowania włosów typu strong lub wypróbować kreatynową piankę do włosów.