Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Pianki 

W naszym sklepie znajduje się bogata oferta pianek do włosów, które mają za zadanie utrwalenie wystylizowanej fryzury, ale także jednocześnie pielęgnowanie naszych włosów. Oferujemy pianki sprawdzonych i renomowanych marek, cieszących się popularnością w kraju i zagranicą. Nasze produkty używane są przez najlepsze salony fryzjerskie jak i przez indywidualnych klientów. Pianki, które oferujemy, łączą w sobie działanie utrwalające z pielęgnacyjnym z uwagi na ich składy bogate w składniki odżywcze.

PIANKI DO MODELOWANIA WŁOSÓW


Oferujemy pianki do włosów, które w sposób trwały modelują fryzurę sprawiając, że staje się ona trwała i odporna na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo bogate składy naszych pianek do modelowania włosów, sprawiają, że staja się one zadbane, odżywione oraz błyszczące. Ze względu na bogaty skład, pianki nie tylko modelują ale także pielęgnują włosy zostawiając je miękkie i wystylizowane. Pianki, które oferujemy charakteryzują się łatwością nakładania ze względu na swoją lekką konsystencję. Z uwagi na działanie antystatyczne, pianka do modelowania polecana jest przy każdej pogodzie do każdego rodzaju włosów, w tym kręconych, szczególnie podatnych na działanie czynników pogodowych.

PIANKI UNOSZĄCE WŁOSY


Oprócz tradycyjnych pianek do modelowania włosów, proponujemy także niezwykle innowacyjny produkt o ulepszonej formule – pianka unosząca włosy. Łączy ona w sobie zalety stylizatora z funkcja dodania objętości przyklapniętym włosom. W sposób naturalny unosi ona włosy u nasady, zwiększając ich objętość i sprawiając że stają się one puszyste, a jednocześnie lśniące. Pianka unosząca włosy daje naturalny efekt, zabezpieczając fryzurę przed zniszczeniem oraz dodatkowo pielęgnując włosy niczym odżywka z uwagi na składniki w niej zawarte. Nasze pianki są wzbogacone o składniki, które można dopasować do indywidualnych potrzeb, pomagając odbudować strukturę włosów zniszczonych.