Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Peleryny i Fartuchy 

W salonie fryzjerskim wykonuje się całą masę czynności, przy których klient może zostać ubrudzony, czy też wprowadzony w delikatny dyskomfort. Jest jednak prosty sposób, by tego uniknąć, a mianowicie peleryna fryzjerska.


Peleryna fryzjerska jednorazowa to obowiązkowe wyposażenie każdego salonu


Peleryny fryzjerskie używane są praktycznie przy każdym kliencie. Dlatego też raczej nie do wyobrażenia jest to, by taka peleryna fryzjerska nie była na stanie w salonie fryzjerskim. Już samo to, że się pomyśli o niej, powinno rodzić w głowie obraz, w jaki sposób i jak często można jej użyć. Przede wszystkim, zaczynając od całego procesu, który powinien przejść klient w salonie fryzjerskim, peleryny fryzjerskie można użyć, podczas mycia włosów. Pomogą one w tym, by ubranie klientki nie zostało zachlapane, a także by po prostu woda i szampon nie dostały się za ubranie.


Peleryny fryzjerskie to również obowiązkowe rozwiązanie przy stylizacji i strzyżeniu włosów. Wpadające włosy za kołnierzyk, czy po prostu upadające na ubranie, to nic miłego. Peleryna fryzjerska zapobiegnie temu, dzięki czemu nie będzie trzeba oczyszczać ubrania z włosów, a także uniknie się swędzenia i dyskomfortu. No i jest jeszcze jedna sytuacja, w której peleryny fryzjerskie są obowiązkowe, a jest to farbowanie włosów. Nikt sobie chyba nie wyobraża, żeby farbować włosy, gdy peleryna fryzjerska nie jest założona. Coraz częściej można spotkać się z zakładami barberskimi i tam również znajdzie się dedykowana peleryna, czyli peleryna barberska. Taka peleryna barberska przede wszystkim ma pomóc, by klient, w trakcie golenia brody, czy całego procesu, również czuł się dobrze. Choć może się wydawać, że taka peleryna barberska to szczególik, to jednak bardzo się przydaje.


Fartuchy fryzjerskie krótkie jakie wybrać?


A co z ochroną fryzjerki? O tym również nie można zapomnieć. Fartuchy fryzjerskie to rozwiązanie dla fryzjerek, które, choć wszelkie umiejętności fryzjerskie mają opanowane, to jednak nadal pragną się nie ubrudzić. Fartuch fryzjerski pomaga zachować czystość i estetykę. Wszelkie fartuchy fryzjerskie mogą być również stosowane, jako forma marketingu, ponieważ jest to dobre miejsce na to, by umieścić logo. Hurtownia fryzjerska to miejsce, w którym peleryna bądź fartuch na pewno są do kupienia i to dobrej jakości. Fartuchy fryzjerskie należy jednak pamiętać, aby były dobrej jakości, to znaczy, by łatwo się dało je uprać, nie pozostawały na nich ślady i by nie tak łatwo było je zniszczyć.


Peleryny fryzjerskie w profesjonalnym salonie – jak wybrać?


W praktyce wiele osób zastanawia się czy warto jest wybierać nieco droższe peleryny fryzjerskie czy decydować się na tanie, ale niestety jednorazowe. Peleryny fryzjerskie to również część naszego brandingu. Oznacza to w praktyce, że jeśli chcemy stworzyć identyfikację wizualną i przykładowo jednocześnie przywiązać do siebie klienta, to automatycznie będziemy musieli nieco większy nacisk położyć na zaangażowanie naszego budżetu na fartuchy fryzjerskie barberskie, a także peleryny fryzjerskie, które będą opatrzone logiem Twojego salonu. Pamiętaj, że szczegóły mają bardzo duże znaczenie, a klient potrafi być bardzo spostrzegawczy. Każda inwestycja tego typu na pewno jednak Ci się zwróci.


Fartuchy fryzjerskie barberskie czy może zwykłe?


To zależy od tego czy chcesz pokazać klientowi, że Twój zakład jest z nieco wyższej półki. W praktyce dobrej jakości fartuchy fryzjerskie są od razu zauważalne i z pewnością Twój klient dostrzeże, że masz na sobie dobrze skrojoną odzież roboczą, a to w jego głowie stworzy obraz bardziej profesjonalnego barbera bądź fryzjera. Dzięki takim małym elementom z czasem będziesz mógł nawet podnieść ceny swoich usług, gdyż lepszy sprzęt budzi zaufanie, a to oznacza, że będą do Ciebie trafiać bardziej wymagający, a przy tym zamożni klienci. Peleryny fryzjerskie krótkie, jak i fartuchy fryzjerskie krótkie będą idealnym elementem łączącym identyfikację wizualną z brandingiem, a przez to większa liczba klientów trafi do Ciebie zachęcona np. ciekawą kolorystyką bądź logo czy nazwą Twojej działalności.


Czy warto oszczędzić na fartuchach fryzjerskich?


To zależy od Ciebie i Twojego budżetu. W praktyce lepszej jakości sprzęt nada Ci nieco więcej profesjonalizmu. Niestety, ale klienci oceniają przede wszystkim wyglądowo, a więc Twoje umiejętności muszą najpierw znaleźć potwierdzenie w tym, jak wygląda Twój salon i jak prezentujesz się Ty oraz Twoi pracownicy. To z kolei często skreśla fartuchy fryzjerskie jednorazowe. Musisz mieć na uwadze, że zawsze zdecydowanie lepiej wyglądają ubrania robocze materiałowe, nawet fartuchy fryzjerskie krótkie. Klient ocenia oczami, a więc jeśli zakupisz do swojego miejsca pracy odpowiedni, dobrze wyglądający sprzęt, a także odzież dla siebie i zatrudnionych, to możesz liczyć na wzrost zainteresowania salonem. Nie muszą to być szczególnie drogie fartuchy fryzjerskie. Wystarczy, żę będą się one po prostu dobrze prezentowały. Przetestuj to w praktyce!