DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Peleryny i Fartuchy 

W salonie fryzjerskim wykonuje się całą masę czynności, przy których klient może zostać ubrudzony, czy też wprowadzony w delikatny dyskomfort. Jest jednak prosty sposób, by tego uniknąć, a mianowicie peleryna fryzjerska.


Peleryna fryzjerska to obowiązkowe wyposażenie każdego salonu


Peleryny fryzjerskie używane są praktycznie przy każdym kliencie. Dlatego też raczej nie do wyobrażenia jest to, by taka peleryna fryzjerska nie była na stanie w salonie fryzjerskim. Już samo to, że się pomyśli o niej, powinno rodzić w głowie obraz, w jaki sposób i jak często można jej użyć. Przede wszystkim, zaczynając od całego procesu, który powinien przejść klient w salonie fryzjerskim, peleryny fryzjerskie można użyć, podczas mycia włosów. Pomogą one w tym, by ubranie klientki nie zostało zachlapane, a także by po prostu woda i szampon nie dostały się za ubranie.


Peleryny fryzjerskie to również obowiązkowe rozwiązanie przy stylizacji i strzyżeniu włosów. Wpadające włosy za kołnierzyk, czy po prostu upadające na ubranie, to nic miłego. Peleryna fryzjerska zapobiegnie temu, dzięki czemu nie będzie trzeba oczyszczać ubrania z włosów, a także uniknie się swędzenia i dyskomfortu. No i jest jeszcze jedna sytuacja, w której peleryny fryzjerskie są obowiązkowe, a jest to farbowanie włosów. Nikt sobie chyba nie wyobraża, żeby farbować włosy, gdy peleryna fryzjerska nie jest założona. Coraz częściej można spotkać się z zakładami barberskimi i tam również znajdzie się dedykowana peleryna, czyli peleryna barberska. Taka peleryna barberska przede wszystkim ma pomóc, by klient, w trakcie golenia brody, czy całego procesu, również czuł się dobrze. Choć może się wydawać, że taka peleryna barberska to szczególik, to jednak bardzo się przydaje.


A co z ochroną fryzjerki? O tym również nie można zapomnieć. Fartuchy fryzjerskie to rozwiązanie dla fryzjerek, które, choć wszelkie umiejętności fryzjerskie mają opanowane, to jednak nadal pragną się nie ubrudzić. Fartuch fryzjerski pomaga zachować czystość i estetykę. Wszelkie fartuchy fryzjerskie mogą być również stosowane, jako forma marketingu, ponieważ jest to dobre miejsce na to, by umieścić logo. Hurtownia fryzjerska to miejsce, w którym peleryna bądź fartuch na pewno są do kupienia i to dobrej jakości. Fartuchy fryzjerskie należy jednak pamiętać, aby były dobrej jakości, to znaczy, by łatwo się dało je uprać, nie pozostawały na nich ślady i by nie tak łatwo było je zniszczyć.