Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Żele 

Żele do włosów jakie wybrać?

Wśród naszych produktów znajdą Państwo szeroką gamę żeli do włosów o różnym stopniu utrwalenia w zależności od potrzeb indywidualnych naszych włosów. Znajdziemy zarówno mocne jak i bardzo mocne żele do modelowania dla włosów wymagających więcej pracy, a także produkty delikatniejsze dla włosów potrzebujących średniego utrwalenia. Żele pozwolą na stylizację zarówno codziennej jak i wyszukanej fryzury wieczorowej i nadają się do każdego rodzaju włosów. Odpowiednio stylizują one włosy oraz zabezpieczają przed działaniem czynników zewnętrznych.


W naszej ofercie dla najbardziej wymagających znajdują się produkty w postaci żeli w sprey’u, żeli w płynie a także pasty do włosów. Każdy więc może wybrać produkt do modelowania o odpowiedniej formule i wybranej konsystencji i pojemności. Posiadamy produkty o mniejszych i większych pojemnościach, wiec znajdą one zastosowanie zarówno do potrzeb profesjonalnych zakładów fryzjerskich i salonów piękności, jak i dla indywidualnych potrzeb. Pierwsze z nich to żele w sprey’u charakteryzują się łatwością użycia i wysokim stopniem utrwalenia oraz są szybkoschnące, zatem przydadzą się dla osób poszukujących utrwalenia wyszukanej fryzury na dłużej. Nadają one delikatny połysk, który zapewni fryzurze naturalny wygląd przez cały dzień.


Żele w płynie nie obciążają ani nie sklejają włosów więc można ich używać na co dzień. Żele do modelowania można używać na różne sposoby w zależności od struktury naszych włosów i tendencji do układania się. Żele można nakładać zarówno na wilgotne jak i suche włosy. Żele nie wysuszają włosów oraz nie powodują sklejenia włosów pozostawiając jednocześnie długotrwałe utrwalenie.


Oprócz żeli do włosów w ofercie znajdują się także pasty do włosów zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Pasty do włosów cechują się elastycznością i miękką strukturą, która sprawia że włosy można dowolnie układać już po nałożeniu produktu i uformowaniu fryzury. Można nawet zmienić stylizację włosów w ciągu dnia na bazie raz nałożonej pasty. Pasty posiadają naturalne matowe wykończenie co sprawia, że nie wyglądają sztucznie na włosach. W naszej ofercie są także produkty specjalnie dedykowane dla mężczyzn, potrzebujących produktu prostego i jednocześnie niezawodnego o męskim zapachu który podkreśli ich wizerunek.

Dobry żel do włosów niejednokrotnie od lat kojarzony jest z najlepszym środkiem pozwalającym zagwarantować sobie trwałą fryzurę. Rzadko jednak mamy świadomość, że na rynku dostępne są także pasty do włosów, czy też gumy. Żele do włosów występują również w różnej formie. Często spotkać można klasyczne, błyszczące żele do włosów, ale lepszym wyborem jest żel w sprey'u do włosów, a styliści polecają matowy żel do włosów. Używamy niejednokrotnie żeli do włosów tam, gdzie układając fantazyjne fryzury lepiej jest zastosować np. kremy do modelowania włosów bądź te same wersje błyszczące, ale w formie żelu w płynie do włosów.


Żele do włosów, pasty do włosów i żel w sprey'u do włosów


Obecnie nabyć możemy szerokie spektrum produktów, które nadadzą blasku nawet prostym włosom i mało objętościowym włosom. Żele do włosów to tylko jedna z możliwości. Warto wykorzystać niejednokrotnie coś innego niż prosty żel do włosów. Tutaj warto przemyśleć np. kremy do modelowania włosów lub matującą pastę do włosów. To właśnie te produkty w sposób zróżnicowany umożliwiają podejście do kwestii własnego wyglądu. Nie zawsze żel w płynie do włosów to dobra decyzja. Lepiej jest różnicować i raz użyć kremu do modelowania włosów, a w innej sytuacji pasty do włosów. Wykorzystaj atuty swojej fryzury i podkreśl ją żelami do włosów bądź pastami do włosów.


Pasty do włosów czy żele do włosów?


Jeśli zastanawiasz się nad zakupem matującej pasty do włosów, to podobny produkt znajdziesz też w postaci żelu do włosów. Tutaj będzie to po prostu matowy żel do włosów. Dzięki własnemu wyczuciu możesz zdecydować czy w Twoim przypadku bardziej sprawdza się matujący żel do włosów. Z pewnością różnią się one znacznie zastosowaniem i efektem jaki możesz osiągnąć. Pasty do włosów posiadają inną konsystencję niż taki żel w płynie do włosów nadający efekt matu. Oprócz tego żel w sprey'u do włosów z efektem matowienia będzie inny w stosowaniu niż pasty do włosów.


Pasty do włosów czy żele do włosów?


Wybór środka który pomoże Wam w stylizacji jest mocno indywidualny. Nigdy nie wiesz co tak naprawdę obciąży włosy, a co stworzy naturalny efekt. W tym wypadku częściej jednak stosowane są kremy do modelowania włosów, a także prosta pasta do włosów. Żel do włosów częściej doda jednak blasku. Nawet jeśli weźmiesz matujący. Z drugiej strony żel w sprey'u do włosów jest niezwykle prosty w użytkowaniu i ma w tym dodatkową zaletę w stosunku do pasty do włosów. Wszystko jednak musisz idealnie dopasować bezpośrednio pod swoje własne preferencje.