Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Żele 

Wśród naszych produktów znajdą Państwo szeroką gamę żeli do włosów o różnym stopniu utrwalenia w zależności od potrzeb indywidualnych naszych włosów. Znajdziemy zarówno mocne jak i bardzo mocne żele do modelowania dla włosów wymagających więcej pracy, a także produkty delikatniejsze dla włosów potrzebujących średniego utrwalenia. Żele pozwolą na stylizację zarówno codziennej jak i wyszukanej fryzury wieczorowej i nadają się do każdego rodzaju włosów. Odpowiednio stylizują one włosy oraz zabezpieczają przed działaniem czynników zewnętrznych.


ŻELE W SPREY’U


W naszej ofercie dla najbardziej wymagających znajdują się produkty w postaci żeli w sprey’u, żeli w płynie a także pasty do włosów. Każdy więc może wybrać produkt do modelowania o odpowiedniej formule i wybranej konsystencji i pojemności. Posiadamy produkty o mniejszych i większych pojemnościach, wiec znajdą one zastosowanie zarówno do potrzeb profesjonalnych zakładów fryzjerskich i salonów piękności, jak i dla indywidualnych potrzeb. Pierwsze z nich to żele w sprey’u charakteryzują się łatwością użycia i wysokim stopniem utrwalenia oraz są szybkoschnące, zatem przydadzą się dla osób poszukujących utrwalenia wyszukanej fryzury na dłużej. Nadają one delikatny połysk, który zapewni fryzurze naturalny wygląd przez cały dzień.

ŻELE W PŁYNIE


Żele w płynie nie obciążają ani nie sklejają włosów więc można ich używać na co dzień. Żele do modelowania można używać na różne sposoby w zależności od struktury naszych włosów i tendencji do układania się. Żele można nakładać zarówno na wilgotne jak i suche włosy. Żele nie wysuszają włosów oraz nie powodują sklejenia włosów pozostawiając jednocześnie długotrwałe utrwalenie.


PASTY DO WŁOSÓW


Oprócz żeli do włosów w ofercie znajdują się także pasty do włosów zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Pasty do włosów cechują się elastycznością i miękką strukturą, która sprawia że włosy można dowolnie układać już po nałożeniu produktu i uformowaniu fryzury. Można nawet zmienić stylizację włosów w ciągu dnia na bazie raz nałożonej pasty. Pasty posiadają naturalne matowe wykończenie co sprawia, że nie wyglądają sztucznie na włosach. W naszej ofercie są także produkty specjalnie dedykowane dla mężczyzn, potrzebujących produktu prostego i jednocześnie niezawodnego o męskim zapachu który podkreśli ich wizerunek.