DARMOWA DOSTAWA do paczkomatów dla zamówień powyżej 50 zł (wpłata na konto)! Nie dajmy się wirusowi!
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Żele 

Wśród naszych produktów znajdą Państwo szeroką gamę żeli do włosów o różnym stopniu utrwalenia w zależności od potrzeb indywidualnych naszych włosów. Znajdziemy zarówno mocne jak i bardzo mocne żele do modelowania dla włosów wymagających więcej pracy, a także produkty delikatniejsze dla włosów potrzebujących średniego utrwalenia. Żele pozwolą na stylizację zarówno codziennej jak i wyszukanej fryzury wieczorowej i nadają się do każdego rodzaju włosów. Odpowiednio stylizują one włosy oraz zabezpieczają przed działaniem czynników zewnętrznych.


ŻELE W SPREY’U


W naszej ofercie dla najbardziej wymagających znajdują się produkty w postaci żeli w sprey’u, żeli w płynie a także pasty do włosów. Każdy więc może wybrać produkt do modelowania o odpowiedniej formule i wybranej konsystencji i pojemności. Posiadamy produkty o mniejszych i większych pojemnościach, wiec znajdą one zastosowanie zarówno do potrzeb profesjonalnych zakładów fryzjerskich i salonów piękności, jak i dla indywidualnych potrzeb. Pierwsze z nich to żele w sprey’u charakteryzują się łatwością użycia i wysokim stopniem utrwalenia oraz są szybkoschnące, zatem przydadzą się dla osób poszukujących utrwalenia wyszukanej fryzury na dłużej. Nadają one delikatny połysk, który zapewni fryzurze naturalny wygląd przez cały dzień.

ŻELE W PŁYNIE


Żele w płynie nie obciążają ani nie sklejają włosów więc można ich używać na co dzień. Żele do modelowania można używać na różne sposoby w zależności od struktury naszych włosów i tendencji do układania się. Żele można nakładać zarówno na wilgotne jak i suche włosy. Żele nie wysuszają włosów oraz nie powodują sklejenia włosów pozostawiając jednocześnie długotrwałe utrwalenie.


PASTY DO WŁOSÓW


Oprócz żeli do włosów w ofercie znajdują się także pasty do włosów zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Pasty do włosów cechują się elastycznością i miękką strukturą, która sprawia że włosy można dowolnie układać już po nałożeniu produktu i uformowaniu fryzury. Można nawet zmienić stylizację włosów w ciągu dnia na bazie raz nałożonej pasty. Pasty posiadają naturalne matowe wykończenie co sprawia, że nie wyglądają sztucznie na włosach. W naszej ofercie są także produkty specjalnie dedykowane dla mężczyzn, potrzebujących produktu prostego i jednocześnie niezawodnego o męskim zapachu który podkreśli ich wizerunek.