Produkt

Lista kategorii

Głowka Treningowa Fryzjerska Męska Z Brodą Włos Syntetyczny 35cm Zobacz większe

Głowka Treningowa Fryzjerska Męska Z Brodą Włos Syntetyczny 35cm

GL011

Cena (brutto):

169,99 zł

szt.

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy? Kontakt

Bezpłatna wysyłka

Bezpłatna wysyłka już od 199 zł

Zwroty

Zwroty aż do 30 dni

Sprawdź formy

Sprawdź formy i koszty dostawy

Do każdego zamówienia

Do każdego zamówienia powyżej 50 zł otrzymasz prezent!

Najbliższa wysyłka już

Głowka Treningowa Fryzjerska Męska Z Brodą Włos Syntetyczny 35cm

Profesjonalna główka treningowa męską z brodą, idealna dla uczniów szkół barberskich oraz początkujących barberów, pragnących doskonalić swoje umiejętności w strzyżeniu i modelowaniu włosów oraz brody.

Główka posiada wysokiej jakości włosie syntetyczne o długości aż do 35cm, które nie tylko wygląda, ale i zachowuje się jak naturalne włosy, oferując realistyczne wrażenia podczas każdego strzyżenia.

Co więcej, z imponującą gęstością włosów wynoszącą 230-252 włosów na cm2, główka ta oferuje niesamowicie realistyczne doświadczenie, pomagając osiągnąć perfekcję w technikach strzyżenia, stylizacji oraz modelowania brody i włosów.

Główne cechy główki treningowej Ponik's

  • Autentyzm i Realizm: Gęstość włosów na tej główce treningowej odzwierciedla naturalną gęstość włosów, co gwarantuje realistyczne i autentyczne doświadczenie podczas nauki i praktyki.
  • Realistyczna Gęstość Włosów: Główka posiada imponującą gęstość włosów wynoszącą 230-252 włosów na cm², co zapewnia autentyczne doświadczenie, zbliżone do pracy z prawdziwymi włosami.
  • Wysokiej Jakości Włosie Syntetyczne: Włosie o długości do 35cm jest nie tylko estetyczne, ale także trwałe i odporna na uszkodzenia, co czyni naszą główkę treningową inwestycją na lata.
  • Wszechstronność: Idealne narzędzie do nauki różnych technik barberingowych, takich jak strzyżenie, stylizacja, golenie i modelowanie brody.
  • Solidna Konstrukcja: Stabilna podstawa umożliwia łatwe i bezpieczne przymocowanie główki do różnych powierzchni, co gwarantuje komfort i pewność podczas treningu.
  • Perfekcyjne Przygotowanie: Nasza główka treningowa jest doskonałym krokiem na drodze do opanowania umiejętności niezbędnych do rozpoczęcia profesjonalnej kariery w branży barberskiej.

Trusted Shops Reviews

Produkty podobne