Produkt

Lista kategorii

Ekologiczna Szczotka Do Rozczesywania Włosów Zobacz większe

Ekologiczna Szczotka Do Rozczesywania Włosów

DS301

Cena (brutto):

27,90 zł

szt.

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy? Kontakt

Bezpłatna wysyłka

Bezpłatna wysyłka już od 199 zł

Zwroty

Zwroty aż do 30 dni

Sprawdź formy

Sprawdź formy i koszty dostawy

Do każdego zamówienia

Do każdego zamówienia powyżej 50 zł otrzymasz prezent!

Najbliższa wysyłka już

Blackomb Eco - Rewolucyjna Szczotka z Ocean Bound Plastic: Piękno Spotyka Ekologię!

Przedstawiamy pierwszą na świecie szczotkę do rozczesywania włosów wykonaną w 100% z tworzywa Ocean Bound Plastic (OBP), co stanowi przełom w ekologicznej dbałości o nasze włosy.

Unikatowa konstrukcja szczotki obejmuje gumowe otwory, które znacząco zwiększają przepływ powietrzaprzyspieszając tym samym proces suszenia włosów i jednocześnie dodając im naturalnej objętości.

Dodatkowo, dzięki podwójnie zakrzywionemu kształtowi, szczotka idealnie dopasowuje się do kształtu głowy, gwarantując komfort oraz precyzyjne rozczesywanie bez szarpania i ciągnięcia włosów.

Te innowacyjne rozwiązania czynią naszą szczotkę wyjątkowym narzędziem, które łączy w sobie troskę o środowisko z profesjonalną pielęgnacją włosów. Wybierając naszą szczotkę, nie tylko zainwestujesz w swoje włosy, ale również przyczynisz się do redukcji plastikowego zanieczyszczenia naszych oceanów.

Głownce cechy ekologicznej szczotki Blackomb Eco:

  • Materiał Ocean Bound Plastic (OBP): Szczotka została wykonana w 100% z tworzywa OBP, co stanowi przyjazne dla środowiska rozwiązanie, pomagające w walce z morskimi zanieczyszczeniami plastikowymi.
  • Podwójnie Zakrzywiony Kształt: Unikatowy podwójnie zakrzywiony kształt szczotki idealnie dopasowuje się do linii głowy, zapewniając komfort i łatwość użycia podczas rozczesywania włosów.
  • Gumowe Otwory dla Lepszego Przepływu Powietrza: Specjalnie zaprojektowane gumowe otwory zwiększają przepływ powietrza przez szczotkę, co przyspiesza suszenie włosów i dodaje im naturalnej objętości.
  • Ergonomiczny Uchwyt: Ergonomiczny uchwyt umożliwia pewny chwyt i zminimalizowanie zmęczenia ręki podczas używania, co jest szczególnie korzystne podczas długotrwałego stylizowania.
  • Delikatne Rozczesywanie: Szczotka jest zaprojektowana tak, aby minimalizować szarpanie i ciągnięcie włosów, oferując delikatne i efektywne rozczesywanie nawet najbardziej splątanych kosmyków.
  • Wsparcie dla Środowiska: Wybierając naszą szczotkę, wspierasz inicjatywy na rzecz czystszych oceanów i redukcji plastikowych odpadów, co jest ważne dla świadomych konsumentów.
  • Wysoka Jakość i Trwałość: Wykonanie z wysokiej jakości materiałów gwarantuje długą żywotność produktu, nawet przy codziennym użyciu.
  • Uniwersalność: Idealna zarówno dla włosów krótkich, jak i długich, prostych czy kręconych, nasza szczotka spełni oczekiwania każdego, kto pragnie zdrowych i pięknych włosów bez uszkodzeń.

Zadbaj o swoje włosy w sposób ekologiczny! 

Wybór naszej ekologicznej szczotki to krok w stronę świadomej pielęgnacji i poszanowania środowiska. Zainwestuj w produkt, który służy Tobie i Ziemi. Zamów już dzisiaj i zacznij pielęgnować swoje włosy w sposób zrównoważony!

Trusted Shops Reviews

Produkty powiązane
Produkty podobne