DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Modele Treningowe 

Fryzjer to zawód, który wymaga nieustannego kształcenia się. Zmieniająca się moda, nowe trendy, a także chęć podtrzymania wszelkich umiejętności to przymus poświęcenia czasu na szkolenia, wyjazdy, dodatkowe kursy. Jednak niektóre rzeczy, można ćwiczyć w domu i w salonie fryzjerskim, a to dzięki takim rozwiązaniom, jak model treningowy damski i model treningowy męski.


Czy takie modele fryzjerskie się sprawdzają


Skoro hurtownia fryzjerska ma w swojej ofercie takie produkty, jak statyw do fryzjerskiej głowy treningowej i główka treningowa damska naturalne włosy, to znaczy, że są to produkty popularne, na które chętni znajdują się zarówno wśród właścicieli zakładów fryzjerskich, jak i również wśród osób prywatnych, które ćwiczą w domu.
Model treningowy damski i model treningowy męski, warto mieć jako osobne modele, a nie ćwiczyć większość fryzur i upięć, czy stylizacji na jednym modelu. Włosy mężczyzny, jak i kobiety, bardzo się różnią. Również efekt jest znacznie inny. Dlatego ćwicząc nowe umiejętności, warto robić to już na modelach, które imitują konkretną płeć.
Główka treningowa damska naturalne włosy to świetne rozwiązanie dla osób, które pragną cały czas się rozwijać. Na rynku są oczywiście dostępne modele, które posiadają włosy sztuczne. Jednak nie daje to już takich efektów jak takie ćwiczenia na włosach naturalnych. Wiadomo przecież, że zachowują się one całkowicie inaczej. Główka treningowa damska naturalne włosy pozwala na naukę nowych fryzur, a także doprecyzowanie już nauczonych upięć.


Jednak taka główka treningowa damska naturalne włosy, może również służyć jako świetna pomoc, jeśli fryzjer ma dużo inwencji twórczej i przy szybko nadchodzących pomysłach do głowy, chciałby od razu przystąpić do działania. Jeśli taka główka treningowa damska naturalne włosy, po nowym pomyśle będzie wyglądać bardzo dobrze, to może służyć do prezentacji klientom, co można dla nich zrobić.


Praca na takiej główce nie jest najprostsza, dlatego przydaje się statyw do fryzjerskiej główki treningowej, który pozwoli przyjąć fryzjerowi odpowiednią pozycję.